Reviews of our clients.
WORK & TRAVEL
PROGRAMS
США
Франция
Германия
Испания
Греция
...
AU-PAIR
PROGRAMS
США
Франция
Германия
Испания
Бельгия
...
INTERNSHIP
ABROAD
Англия
США
Канада
Австралия
Мальдивы
...
JOB PLACEMENT
ABROAD
Китай
Дания
Вьетнам
Таиланд
REGISTRATION
ON THE PROGRAM
Kyiv, Gogolivska Str., 15, office 5
+38 044 4868966
+38 044 4868966
all contacts
Connect Abroad Corporation

REVIEWS ABOUT THE PROGRAMS AND SERVICES OF OUR COMPANY.

Тема:
Наталія (Черкаси) 10 / 10 / 19

Хочу щиро подякувати TM CAC за швидку і якісну допомогу у оформленні документів на програму Live and work in Thailand. Я вже не одноразово співпрацювала зі схожими агенціями в Україні і закордоном, але можу впевнено сказати, що TM CAC мені сподобались найбільше. Одразу відчуваєш, коли працюєш з професіоналами своєї справи. Зараз я живу в Тайланді, пізнаю їхню культуру і здобуваю новий досвід в житті. Про одне тільки шкодую, що не знала про Вас раніше! Дуже Вам дякую!


Тема:
Яна (Івано-Франківськ) 10 / 10 / 19

Привіт! Хочу залишити відгук про роботу компанії CAC-UA. В мене залишились позитивні враження від співпраці з компанією. Свої зобов'язання компанія виконала, більше того, коли у мене склалася не зовсім нетипова ситуація, працівники пішли назустріч. Як результат, я вже майже 10 місяців працюю в Таїланді. Дякую, CAC-UA. Кілька слів про життя й роботу в Таїланді для тих хто вагається. Їхати варто! На те є кілька причин: -бути вчителем у Таїланді набагато простіше, ніж в Україні. Учні з повагою відносяться до старших та до вчителів, тому серйозних проблем з дисципліною не буде. У вас буде 18-25 робочих годин. Викладати не важко, приїжджих вчителів особливо не нагружають, але працювати всеодно треба; -зарплата вища, ніж в Україні, і якщо ви не розкидаєтесь грошима, можна зекономити половину зарплати, до того ж ще кудись подорожувати; -клімат сприяє покращенню самопочуття, загалом почуваюсь набагато здоровіше; -смачна місцева їжа, купа фруктів і овочів цілий рік. І вегетаріанці і м'ясоїди почуватимуть себе комфортно. -це ідеальна країна для людей, які хочуть перевести дух і пожити для себе. Тут дуже спокійний розслаблений ритм життя. Коротше, пакуйте валізи, і вперед! Це того варте.


Тема:
Rimma (Spain) 10 / 10 / 19

Hola! Привіт з Іспанії майбутнім Au Pair


Тема:
Марина (Одесса) 10 / 10 / 19

Спасибо вам за осуществление моей мечты, поездку в Италию) Наткнулась я на сайт случайно, а все что случается это не случайность) Хочу сказать спасибо менеджеру Юле за помощь во всех вопросах и что все решила как можно быстро, и терпение


Тема:
Екатерина (Киев) 10 / 10 / 19

Пользовалась услугами САС, как Аu pair. Чем очень осталась довольна. Отдельное спасибо - Екатерине. Мне помогли правильно оформить все документы и подыскали отличную семью. Сначала я столкнулась с проблемой - я была англоязычной только, а в 2018 году во всех агентствах невозможно было выехать как ау пер в сша. Визы не выдавались. Я очень расстроилась, потому что у меня было желание поехать. Но агенство сделало практически невозможное - нашли мне англоязычную семью в Австрии. Я нахожусь здесь уже 4-й месяц. очень довольна страной и семьей, здесь уже начала изучать немецкий и нашла много друзей. Очень советую тем, кто хочет ехать как ау пер, обращаться именно к этому агенству. Моя страница в Инстаграмм catherine_arendaruk


Dear visitor

You can leave a comment on the quality of products, make any suggestions and ask your question!

LEAVE A REVIEW

HOW TO START?

If you became interested in education programs and internships abroad and would like more information, you can register on the site and we will contact you as soon as possible. In addition, we will be glad to see you in our office where you can get personal consultation for free. Also you may see the pictures of our participants of various cultural exchange programs, receive brochures of educational institutions and have a cup of aromatic coffee.

If there is no our representative in your city we will gladly communicate via e-mail info@cac-ua.com. Thanks to our experience in the organization of educational programs and internships we can work with you remotely until your visit to the embassy in Kyiv.

ТМ "Connect Abroad Corporation"
– the corporation of your opportunities! –