TAKE PART
IN PROGRAM
Kyiv, Gogolivska Str., 15, office 5
+38 044 4868966
+38 044 4868966
all contacts
Connect Abroad Corporation

REVIEWS

Диана (Торонто) 03 / 05 / 17

Сегодня я закончила колледж и получила сертификат для поступления в ВУЗ Синека. Спасибо вам на тщательно продуманный проект и хорошо выполненную работу. Вас всем рекомендую. Успехов.


Лилия Ковалёва (Киев) 02 / 02 / 17

Добрый день команда ТМ САС. Огромное Вам спасибо за хорошо организованную программу и отличную семью.

Это был лучший год в моей жизни,за это время я узнала очень многое, выучила нидерландский язык и немного арабский т.к. проживала в семье мусульман.

Очень много узнала о детской психологии и как себя нужно вести с детками, точнее как правильно себя с ними вести, научилась понимать детей, и что они хотят. Для меня самым главный достижением оказалось то, что я смогла довести все до конца, по путешествовала, побывала в Париже и во многих других городах, это все,дало прекраснейший опыт в моей жизни, а теперь нужно стремится к чему-то новому, но очень тяжело привыкнуть к другой жизни.

В целом я очень довольна своей семьей, у нас сложились достаточно дружеский отношения, точно так же и с детками, бывают конечно свои нюансы, но без них никуда. Безумно понравилась эта программа, благодаря ей, я посетила практически все страны которые хотела с помощью моей host семьи, ни о чем не желаю, и с каждым днем понимаю, что оно того стоило. Бельгия мне нравится, потому что это страна шоколада, а я обожаю шоколад, в первый же месяц испробовала все что можно, каждый вкус, каждую марку шоколада, и это безумно вкусно. Спасибо Вам огромное, без Вас я бы никогда в жизни не познала и не открыла бы для себя новый и сладкий мир!!


Люба Рослякова (Бангкок) 10 / 01 / 17

Ми учасниці програми Work and Live in Thailand від фірми Connect Abroad Corporation і зараз знаходимось в Таїланді.

Таїланд - тепла країна посмішок з колоритними та добродушними мешканцями, які з інтересом ставляться до іноземців. Тут завжди літо, сонце та пальми. Вас приємно порадує надзвичайна краса флори та фауни, райські острови з білим піском та кришталево чистою водою, різноманіття смачних фруктів та страв тайської кухні. Безліч туристів приїжджають в Таїланд, щоб спробувати екзотику Азії. Тайці - дуже добрі і завжди хочуть допомогти. Не всі вони говорять англійською, але з ними можна знайти спільну мову і вони дуже стараються.

Перші наші враження були суперечливими: все цікаво і досить нестандартно для європейців, які звикли до інших умов життя. Насамперед клімат, архітектура, гостра їжа, яка є дуже смачною і дешевою, проте практично змушує дихати вогнем. За 30-40 бат (20-28 грн) можна чудово пообідати. З тієї ж причини варіант готувати самому наврядчи працюватиме, оскільки тайці зазвичай купують їжу на вулиці або в ресторанах, тому квартири та кондо часто навіть не обладнані кухнями. Клімат, за словами тайців, поділяється на жаркий і дуже жаркий. Температура стабільно 30-40 градусів. Ще є сезон дощів, що триває близько 2 місяців. В Таїланді ніколи не покидає відчуття близькості з природою. Не дивуйтеся зустріти змію по дорозі на роботу (ми бачили 2), ящірку на кухні, а якщо пощастить скорпіона в ліжку. Звикнути треба буде до своєрідної системи транспорту, якщо це невелике місто. Найбільш поширеним транспортом є тук-тук, де немає врегульованої ціни за відстань. Доведеться розвивати свої навички торгуватись, так як початкова ціна, а особливо для фарангів перевищує реальну в 2-3 рази. У Бангкоку дещо простіше, бо є BTS та МRT (підземне та наземне метро). Але рано радіти, його ціна в рази відрізняється від української. Ще можна арендувати мотобайк, або користуватися мототаксі, таксі, автобусами та човнами, які не особливо зупиняються на зупинках, тому запригувати потрібно на ходу. Перші 3 тижні програми ми провели у м. Хат Яй, де проходили курс TEFL.

Ми намагалися вчити тайську мову як могли та готувати їхні страви. Цікавим етапом була практика в школі, де була змога спробувати свої сили та навички. З нами в групі навчалось ще 2 осіб: американка та японка. Протягом курсу в нас було гарне житло та цікаві екскурсії.

Після закінчення курсу ми отримали роботу в Бангкоку, в одній із великих приватних шкіл, назву якої навчились вимовляти 2 місяці по тому. Виглядає вона як Дісней Ленд і включає аквапарк, басейн ігрові майданчики, стадіон, величезну парковку. Перші два тижні робота здавалась складною та виснажливою, оскільки важко було розібратись коли і куди йти, що викладати і за якою книжкою. Проте, зараз все наладилось і можна впевнено ствержувати, що робота нескладна та цікава. Щодня ми колекціонуємо сотню смішних історій. Тайські діти дуже милі і з великою прихильністю ставляться до іноземних викладачів, намагаються поговорити, а якщо не вдається, то обійняти, пригостити або ж, навпаки, щось відібрати. У нашій школі навчається 6000 дітей і працює 48 іноземців. В класах 30-45 дітей.

Робочий день розпочинається в 7:45 і триває до 16:00. Щодня ми проводимо 5-8 уроків по 40 хв, весь інший час - перерви для нас. У дітей же 10 уроків щодня!!! Але розклад дуже залежить від конкретної школи та її правил. Заробітна плата вчителів іноземців задовольняє всі-всі потреби і навіть більше. Живемо ми в кондо - квартира в багатоповерховому комплексі з тренажерним залом, басейном, пральнею, охороною. Вартість зазвичай 5-8 тис. бат (3,500-5600грн). Якщо у Вас ще виникає питання чи варто їхати - тоді відповідь однозначно так!


Вероника Чижевская (Киев) 15 / 11 / 16

Здравствуйте.

С момента моего приезда, уже всей семьей успели переболеть, отпраздновали День рождения средней девочки. Также праздновали День рождения их бабушки, которая приехала аж с юга, погостить пару дней. Собрались все родственники. Недавно приезжали уже другие дедушка с бабушкой почти на неделю к нам. Даже с минимальным знанием французского смогла с ними найти общий язык. Конечно, некоторый дискомфорт еще существует, так как здесь немного другой способ жизни с которым нужно мириться. Разок даже ходили в квест комнату всей семьей, иногда ходим в рестораны, гуляем. Выходит редко, тк родители очень занятые работой К тому же у нас уже случился и катаклизм: жили без ванной почти неделю-были неприятности с канализацией. В общем, земные проблемы. С детьми отношения очень теплые.хотя понадобилось много времени, чтобы поладить с младшим мальчиком (очень упрямый и нервный). Но сейчас все намного лучше. Надеюсь, что со временем мы станем ближе. Спасибо вам за вашу работу.


Диана (Киев) 07 / 11 / 16

Здравствуйте, Аня. Я окончила стажировку, на которую попала благодаря Вам, спасибо огромное за Вашу роботу, мне все понравилось. Единственное, что хотелось бы уточнить, я так и не получила сертификат от школы.


Команда ТМ "Connect Abroad Corporation"
Диана, мы очень рады, что программа вам понравилась. Ваш сертификат будет скоро готовый и выслан Вам.
Ждем вас на новую поездку.

Dear visitor

You can leave a comment on the quality of products, make any suggestions and ask your question!

LEAVE A REVIEW

HOW TO START?

If you became interested in education programs and internships abroad and would like more information, you can register on the site and we will contact you as soon as possible. In addition, we will be glad to see you in our office where you can get personal consultation for free. Also you may see the pictures of our participants of various cultural exchange programs, receive brochures of educational institutions and have a cup of aromatic coffee.

HEAD OFFICE IS LOCATED IN KYIV: GOGOLIVSKA STREET, 15, OFFICE 5, Kyiv, Ukraine, 01054

HEAD OFFICE PHONE NUMBERS: (044) 486-8966 (067) 8-4242-33, (093) 636-8401, (095) 397-57-31.

LOOK FOR REPRESENTATIVE OFFICES PHONE NUMBERS HERE

If there is no our representative in your city we will gladly communicate via e-mail info@cac-ua.com. Thanks to our experience in the organization of educational programs and internships we can work with you remotely until your visit to the embassy in Kyiv.

ТМ "Connect Abroad Corporation"
– the corporation of your opportunities! –