Au pair Deutschland
WORK & TRAVEL
ПРОГРАММЫ
США
Франция
Германия
Испания
Греция
...
AU-PAIR
ПРОГРАММЫ
США
Франция
Германия
Испания
Бельгия
...
СТАЖИРОВКА
ЗА ГРАНИЦЕЙ
Англия
США
Канада
Австралия
Мальдивы
...
ТРУДОУСТРОЙСТВО
ЗА ГРАНИЦЕЙ
Китай
Дания
Вьетнам
Таиланд
РЕГИСТРАЦИЯ
НА ПРОГРАММУ
Киев, ул. Гоголевская., 15, оф. 5
(068) 70-505-70
(073) 70-505-70
(099) 70-505-70
(068) 70-505-70
(073) 70-505-70
(099) 70-505-70
Select language
все контакты
Connect Abroad Corporation

AU PAIR DEUTSCHLAND

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

21 / 09 / 2016

AU PAIR DEUTSCHLAND

  Всім привіт)) мене звати Ольга і наразі я проживаю в Гамбурзі завдяки програмі Au-pair та ТМ САС Навіть не знаю з чого почати адже знаходжусь ще й досі під враженнями)

  Au-pair -це надзвичайна програма, яка дає можливість прожити рік зовсім в іншому, чужому і майже незнайомому, але в цікавому і захоплюючому світі. будучи тут ви отримаєте неабиякий досвід, неймовірні враження та незабутні строгади. Перебуваючи тут ви можете відчутно покращити знання мови, звикнути до мови у побутовому розумінні, зробити її своєю і спілкуватись без обмежень. Також,- це нові люди у вашому житті, нові знайомства з людьми з різних країн. Рік в якості Au-pair — цікавий але в дечому не простий)   Перш за все — це зміна світогляду, зміна відношення до речей, зміна цінностей, зміна погляду на речі. Ви вчитесь бути повністю самостійними, сподіватись лише на себе. Ви вчитесь бути гнучкими, толерантними, лояльними по відношенню до інших. З власного досвіду можу сказати, що вам потрібно якомога більше спілкуватись іншою мовою, якби тяжко вам не було. Не соромитись свого рівня мови, не боятись робити помилки і позитивно ставитись до намагання інших виправити вас, навчити вас. Потрібно постійно все обговорювати з батьками говорити, не мовчати, якщо вам щось незрозуміло, то вам варто не боятися перепитувати. Так як виникає дуже багато недорозумінь, яких можна легко уникнути, відразу розповівши про свої переживання, відразу їх обговоривши. Інші люди, а особливо іноземці, на жаль, не можуть читати ваші думки, не можуть розуміти нас без слів. Особливо важливо бути відкритим, говорити про свої плани, думки.Потрібно також не забувати, що ви знаходитесь у іншій сім'ї, яка живе за своїми правилами, має свої особисті традиції, погляди, свій спосіб життя тому ви повинні пристосовуватись до них, але не все так тяжко як здається)))

  Я проживаю в надзвичайно класній родині де є двоє хлопчиків ( 9 і 7 років). Я дуже щаслива, що обрала саме цю сім'ю адже в цій сім'ї мені дуже комфортно)) З батьками та дітками ми знайшли спільну мову відразу) не забуду того дня, як вони мене зустріли в аеропорту з кульками та букетом квітів)) Чесно кажучи я тут маю надзвичайно багато вільного часу, тому намагаюся краще пізнати Гамбург. В мої обов'язки входить відвести дітей на футбол, теніс чи паркур і чекати на них дома) всю хатню роботу виконує хатня робітниця, тому я прибираю лише в своїй кімнаті. Діти дуже чесні, виховані, слухняні) Курси німецької мови розпочнуться в жовтні, вже не можу дочекатися) Активно проводжу час із сім'єю, дуже часто ходимо в кафе, футбол або ж просто відпочиваємо на терасі) Я дуже задоволена і ні хвилинки не шкодую) Отже, яким би тяжким для вас це не видавалось, яких би у вас не було побоювань щодо перебування в чужій країні і сім'ї, зважуйтесь на цю програму, їдьте, воно завжди того варте, ви ніколи про це не Не потрібно боятись чогось нового. Користі і позитиву безперечно буде більше. Як мінімум, у вас буде хороша практика побутової мови, ви побачите інший світ зсередини і будете мати власну думку, власні історії, а не чужі слова і сприйняття. Тож вперед, до нового, цікавого, захоплюючого, до нових знань, спогадів і вражень)

Комментарии (0)

    C ЧЕГО НАЧАТЬ?

    Если вы заинтересовались программами обучения и стажировки за границей и хотите получить дополнительную информацию, вы можете зарегистрироваться на сайте и мы свяжемся с вами в кратчайшие сроки. Кроме того мы будем рады видеть вас в офисе нашей компании, где вы сможете получить индивидуальную консультацию совершенно бесплатно. А также посмотреть фотографии участников образовательных программ, получить брошюры учебных заведений и выпить чашечку ароматного кофе, предварительно записавшись на консультацию.

    Также мы будем рады начать общение с вами по электронной почте info@cac-ua.com. Благодаря опыту работы в организации программ обучения и стажировок мы сможем работать с вами дистанционно вплоть до посещения посольства в Киеве.

    ТМ "Connect Abroad Corporation"
    – корпорация ваших возможностей! –