програма Au-Pair Deutschland
WORK & TRAVEL
ПРОГРАММЫ
США
Франция
Германия
Испания
Греция
...
AU-PAIR
ПРОГРАММЫ
США
Франция
Германия
Испания
Бельгия
...
СТАЖИРОВКА
ЗА ГРАНИЦЕЙ
Англия
США
Канада
Австралия
Мальдивы
...
ТРУДОУСТРОЙСТВО
ЗА ГРАНИЦЕЙ
Китай
Дания
Вьетнам
Таиланд
РЕГИСТРАЦИЯ
НА ПРОГРАММУ
Киев, ул. Гоголевская., 15, оф. 5
(068) 70-505-70
(073) 70-505-70
(099) 70-505-70
(068) 70-505-70
(073) 70-505-70
(099) 70-505-70
Select language
все контакты
Connect Abroad Corporation

ПРОГРАМА AU-PAIR DEUTSCHLAND

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

04 / 10 / 2016

ПРОГРАМА AU-PAIR DEUTSCHLAND

   Привіт усім із чудового міста Бохум!) На даний момент я перебуваю у Німеччині. Сюди я приїхала по програмі Au-Pair для того, щоб вдосконалити свою німецьку мову, познайомитися з людьми, культурою та традиціями цієї дивовижної країни) я дуже вдячна агенству Connect Abroad Corporation, що допомогли втілити мою мрію в реальність! Особливо вдячна координатору Анні, яка завжди підтримувала, відгукувалася на всі мої питання, давала хороші поради)

  Зараз я живу в чудовій сім"ї з 2 дітками( дівчинка — 5 років та хлопчик — 7 років). Люди дуже хороші, виховані, розумні. Кожного дня я бачу якийсь прогрес у вивченні мови, сім‘я мені постійно допомагає, виправляє мене. У сім‘ї є ще двоє чарівних та дуже розумних собаки — лабрадори(Ліло та Ільнура). Недарма кажуть, що собаки — найкращі друзі людей. Ця приказка про них) Дуже полюбила я їх, часто з ними гуляю. І тут не втрачаю цінної можливості попрактикувати свою німецьку — часто спілкуюся з іншими людьми. Впевнено можу сказати, що люди тут дуже привітні, гостинні, приємні. Тому, якщо ви вагаєтеся яку країну обрати, обирайте Німеччину))

Комментарии (0)

    C ЧЕГО НАЧАТЬ?

    Если вы заинтересовались программами обучения и стажировки за границей и хотите получить дополнительную информацию, вы можете зарегистрироваться на сайте и мы свяжемся с вами в кратчайшие сроки. Кроме того мы будем рады видеть вас в офисе нашей компании, где вы сможете получить индивидуальную консультацию совершенно бесплатно. А также посмотреть фотографии участников образовательных программ, получить брошюры учебных заведений и выпить чашечку ароматного кофе, предварительно записавшись на консультацию.

    Также мы будем рады начать общение с вами по электронной почте info@cac-ua.com. Благодаря опыту работы в организации программ обучения и стажировок мы сможем работать с вами дистанционно вплоть до посещения посольства в Киеве.

    ТМ "Connect Abroad Corporation"
    – корпорация ваших возможностей! –