Live and in Work Thailand
WORK & TRAVEL
ПРОГРАММЫ
США
Франция
Германия
Испания
Греция
...
AU-PAIR
ПРОГРАММЫ
США
Франция
Германия
Испания
Бельгия
...
СТАЖИРОВКА
ЗА ГРАНИЦЕЙ
Англия
США
Канада
Австралия
Мальдивы
...
ТРУДОУСТРОЙСТВО
ЗА ГРАНИЦЕЙ
Китай
Дания
Вьетнам
Таиланд
РЕГИСТРАЦИЯ
НА ПРОГРАММУ
Киев, ул. Гоголевская., 15, оф. 5
(068) 70-505-70
(073) 70-505-70
(099) 70-505-70
(068) 70-505-70
(073) 70-505-70
(099) 70-505-70
Select language
все контакты
Connect Abroad Corporation

LIVE AND IN WORK THAILAND

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

10 / 01 / 2017

LIVE AND IN WORK THAILAND

Ми учасниці програми Work and Live in Thailand від фірми Connect Abroad Corporation і зараз знаходимось в Таїланді.

Таїланд — тепла країна посмішок з колоритними та добродушними мешканцями, які з інтересом ставляться до іноземців. Тут завжди літо, сонце та пальми. Вас приємно порадує надзвичайна краса флори та фауни, райські острови з білим піском та кришталево чистою водою, різноманіття смачних фруктів та страв тайської кухні. Безліч туристів приїжджають в Таїланд, щоб спробувати екзотику Азії. Тайці — дуже добрі і завжди хочуть допомогти. Не всі вони говорять англійською, але з ними можна знайти спільну мову і вони дуже стараються.

Перші наші враження були суперечливими: все цікаво і досить нестандартно для європейців, які звикли до інших умов життя. Насамперед клімат, архітектура, гостра їжа, яка є дуже смачною і дешевою, проте практично змушує дихати вогнем. За 30-40 бат (20-28 грн) можна чудово пообідати. З тієї ж причини варіант готувати самому наврядчи працюватиме, оскільки тайці зазвичай купують їжу на вулиці або в ресторанах, тому квартири та кондо часто навіть не обладнані кухнями. Клімат, за словами тайців, поділяється на жаркий і дуже жаркий. Температура стабільно 30-40 градусів. Ще є сезон дощів, що триває близько 2 місяців. В Таїланді ніколи не покидає відчуття близькості з природою. Не дивуйтеся зустріти змію по дорозі на роботу (ми бачили 2), ящірку на кухні, а якщо пощастить скорпіона в ліжку. Звикнути треба буде до своєрідної системи транспорту, якщо це невелике місто. Найбільш поширеним транспортом є тук-тук, де немає врегульованої ціни за відстань. Доведеться розвивати свої навички торгуватись, так як початкова ціна, а особливо для фарангів перевищує реальну в 2-3 рази. У Бангкоку дещо простіше, бо є BTS та МRT (підземне та наземне метро). Але рано радіти, його ціна в рази відрізняється від української. Ще можна арендувати мотобайк, або користуватися мототаксі, таксі, автобусами та човнами, які не особливо зупиняються на зупинках, тому запригувати потрібно на ходу. Перші 3 тижні програми ми провели у м. Хат Яй, де проходили курс TEFL.

Ми намагалися вчити тайську мову як могли та готувати їхні страви. Цікавим етапом була практика в школі, де була змога спробувати свої сили та навички. З нами в групі навчалось ще 2 осіб: американка та японка. Протягом курсу в нас було гарне житло та цікаві екскурсії.

Після закінчення курсу ми отримали роботу в Бангкоку, в одній із великих приватних шкіл, назву якої навчились вимовляти 2 місяці по тому. Виглядає вона як Дісней Ленд і включає аквапарк, басейн ігрові майданчики, стадіон, величезну парковку. Перші два тижні робота здавалась складною та виснажливою, оскільки важко було розібратись коли і куди йти, що викладати і за якою книжкою. Проте, зараз все наладилось і можна впевнено ствержувати, що робота нескладна та цікава. Щодня ми колекціонуємо сотню смішних історій. Тайські діти дуже милі і з великою прихильністю ставляться до іноземних викладачів, намагаються поговорити, а якщо не вдається, то обійняти, пригостити або ж, навпаки, щось відібрати. У нашій школі навчається 6000 дітей і працює 48 іноземців. В класах 30-45 дітей.

Робочий день розпочинається в 7:45 і триває до 16:00. Щодня ми проводимо 5-8 уроків по 40 хв, весь інший час — перерви для нас. У дітей же 10 уроків щодня!!! Але розклад дуже залежить від конкретної школи та її правил. Заробітна плата вчителів іноземців задовольняє всі-всі потреби і навіть більше. Живемо ми в кондо — квартира в багатоповерховому комплексі з тренажерним залом, басейном, пральнею, охороною. Вартість зазвичай 5-8 тис. бат (3,500-5600грн). Якщо у Вас ще виникає питання чи варто їхати — тоді відповідь однозначно так!

Комментарии (0)

    C ЧЕГО НАЧАТЬ?

    Если вы заинтересовались программами обучения и стажировки за границей и хотите получить дополнительную информацию, вы можете зарегистрироваться на сайте и мы свяжемся с вами в кратчайшие сроки. Кроме того мы будем рады видеть вас в офисе нашей компании, где вы сможете получить индивидуальную консультацию совершенно бесплатно. А также посмотреть фотографии участников образовательных программ, получить брошюры учебных заведений и выпить чашечку ароматного кофе, предварительно записавшись на консультацию.

    Также мы будем рады начать общение с вами по электронной почте info@cac-ua.com. Благодаря опыту работы в организации программ обучения и стажировок мы сможем работать с вами дистанционно вплоть до посещения посольства в Киеве.

    ТМ "Connect Abroad Corporation"
    – корпорация ваших возможностей! –