Live and in Work Thailand
РЕГИСТРАЦИЯ
НА ПРОГРАММУ
Киев, ул. Гоголевская., 15, оф. 5
(068) 70-505-70
(073) 70-505-70
(099) 70-505-70
(068) 70-505-70
(073) 70-505-70
(099) 70-505-70
Select language
все контакты
Connect Abroad Corporation

LIVE AND IN WORK THAILAND

ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

10 / 01 / 2017

LIVE AND IN WORK THAILAND

Ми учасниці програми Work and Live in Thailand від фірми Connect Abroad Corporation і зараз знаходимось в Таїланді.

Таїланд — тепла країна посмішок з колоритними та добродушними мешканцями, які з інтересом ставляться до іноземців. Тут завжди літо, сонце та пальми. Вас приємно порадує надзвичайна краса флори та фауни, райські острови з білим піском та кришталево чистою водою, різноманіття смачних фруктів та страв тайської кухні. Безліч туристів приїжджають в Таїланд, щоб спробувати екзотику Азії. Тайці — дуже добрі і завжди хочуть допомогти. Не всі вони говорять англійською, але з ними можна знайти спільну мову і вони дуже стараються.

Перші наші враження були суперечливими: все цікаво і досить нестандартно для європейців, які звикли до інших умов життя. Насамперед клімат, архітектура, гостра їжа, яка є дуже смачною і дешевою, проте практично змушує дихати вогнем. За 30-40 бат (20-28 грн) можна чудово пообідати. З тієї ж причини варіант готувати самому наврядчи працюватиме, оскільки тайці зазвичай купують їжу на вулиці або в ресторанах, тому квартири та кондо часто навіть не обладнані кухнями. Клімат, за словами тайців, поділяється на жаркий і дуже жаркий. Температура стабільно 30-40 градусів. Ще є сезон дощів, що триває близько 2 місяців. В Таїланді ніколи не покидає відчуття близькості з природою. Не дивуйтеся зустріти змію по дорозі на роботу (ми бачили 2), ящірку на кухні, а якщо пощастить скорпіона в ліжку. Звикнути треба буде до своєрідної системи транспорту, якщо це невелике місто. Найбільш поширеним транспортом є тук-тук, де немає врегульованої ціни за відстань. Доведеться розвивати свої навички торгуватись, так як початкова ціна, а особливо для фарангів перевищує реальну в 2-3 рази. У Бангкоку дещо простіше, бо є BTS та МRT (підземне та наземне метро). Але рано радіти, його ціна в рази відрізняється від української. Ще можна арендувати мотобайк, або користуватися мототаксі, таксі, автобусами та човнами, які не особливо зупиняються на зупинках, тому запригувати потрібно на ходу. Перші 3 тижні програми ми провели у м. Хат Яй, де проходили курс TEFL.

Ми намагалися вчити тайську мову як могли та готувати їхні страви. Цікавим етапом була практика в школі, де була змога спробувати свої сили та навички. З нами в групі навчалось ще 2 осіб: американка та японка. Протягом курсу в нас було гарне житло та цікаві екскурсії.

Після закінчення курсу ми отримали роботу в Бангкоку, в одній із великих приватних шкіл, назву якої навчились вимовляти 2 місяці по тому. Виглядає вона як Дісней Ленд і включає аквапарк, басейн ігрові майданчики, стадіон, величезну парковку. Перші два тижні робота здавалась складною та виснажливою, оскільки важко було розібратись коли і куди йти, що викладати і за якою книжкою. Проте, зараз все наладилось і можна впевнено ствержувати, що робота нескладна та цікава. Щодня ми колекціонуємо сотню смішних історій. Тайські діти дуже милі і з великою прихильністю ставляться до іноземних викладачів, намагаються поговорити, а якщо не вдається, то обійняти, пригостити або ж, навпаки, щось відібрати. У нашій школі навчається 6000 дітей і працює 48 іноземців. В класах 30-45 дітей.

Робочий день розпочинається в 7:45 і триває до 16:00. Щодня ми проводимо 5-8 уроків по 40 хв, весь інший час — перерви для нас. У дітей же 10 уроків щодня!!! Але розклад дуже залежить від конкретної школи та її правил. Заробітна плата вчителів іноземців задовольняє всі-всі потреби і навіть більше. Живемо ми в кондо — квартира в багатоповерховому комплексі з тренажерним залом, басейном, пральнею, охороною. Вартість зазвичай 5-8 тис. бат (3,500-5600грн). Якщо у Вас ще виникає питання чи варто їхати — тоді відповідь однозначно так!

Комментарии (0)

  C ЧЕГО НАЧАТЬ?

  Если вы заинтересовались программами обучения и стажировки за границей и хотите получить дополнительную информацию, вы можете зарегистрироваться на сайте и мы свяжемся с вами в кратчайшие сроки. Кроме того мы будем рады видеть вас в офисе нашей компании, где вы сможете получить индивидуальную консультацию совершенно бесплатно. А также посмотреть фотографии участников образовательных программ, получить брошюры учебных заведений и выпить чашечку ароматного кофе, предварительно записавшись на консультацию.

  НАШ ОФИС НАХОДИТСЯ В КИЕВЕ ПО АДРЕСУ: УЛИЦА ГОГОЛЕВСКАЯ, 15, ОФИС 5 (В РАЙОНЕ ЦИРКА)

  ТЕЛЕФОНЫ НАШЕГО ОФИСА:

  +38 (044) 486-89-66

  068
  073
  099
  70-505-70
  068
  073
  099
  70-505-70

  Также мы будем рады начать общение с вами по электронной почте info@cac-ua.com. Благодаря опыту работы в организации программ обучения и стажировок мы сможем работать с вами дистанционно вплоть до посещения посольства в Киеве.

  ТМ "Connect Abroad Corporation"
  – корпорация ваших возможностей! –